Dua Lipa mori një çmim “Grammy” këtë vit për albumin më të mirë pop, derisa u urua nga të gjithë ata që e mbështesin. Arritje si këto i vulos edhe vetë këngëtarja, e cila ka publikuar një postim me statistika të albumeve më të mira dhe Dua ishte në kryeMë tepër…

Janë raportuar një sërë këngësh e bashkëpunimesh që do të publikohen këtë verë. Bëhet fjalë për disa prej artistëve shqiptarë që kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin për hitet e sezonit veror. Azet dhe Tayna, Noizy dhe Elgit Doda, Ledri dhe Majk, Kidda dhe Capital T, Mozzik dhe Elvana – janëMë tepër…