Ronela Hajati shumë shpejt në bashkëpunim me Vig Popa-n

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive edhe me projekte muzikore, ku shumë shpejt do të publikoj këngën e saj të rradhës.

Kjo këngë është në bashkëpunim me reperin shqiptar, Vig Poppa, dhe këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një fotografie ku shfaqet bashkë me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.