Unikkatil rikthehet pas një kohe të gjatë në rrjete sociale me një postim duke uruar festën e Bajramit

1 min read

Reperi i popullarizuar shqiptar, Unikkatil, ka bërë një shkëputje prej kohësh nga rrjetet sociale.

Artisti, i cili në Instagram numëron 299 mijë ndjekës, është rikthyer së fundmi me një postim për festën e Fitër Bajramit.

Ai ka publikuar një fotografi në InstaStory, me anë të të cilës uron miqtë e fansat për Bajram.

“Me fat Bajramin shqiptarëve të besimit islam”, ka shkruar ai.

Viktor Paloka (emri i vërtetë) të fundit postim në Instagram e solli në prill të vitit të kaluar. View this post on Instagram

A post shared by Unikkatil (@unikkatilofficial)

Në anën tjetër, 40 vjeçari me prejardhje nga Prishtina jeton dhe vepron prej shumë vitesh në Amerikë.

Këtë periudhë, Unikkatil po ashtu ka qenë më pasiv edhe me projekte muzikore. View this post on Instagram

A post shared by Unikkatil (@

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright PRO FM © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.