Pro-FM Gostivar

“Levitating” nga Dua Lipa me arritje të reja, kënga e saj renditet në vendin e pestë në ‘Billboard 100’

1 min read

“Levitating” nga Dua Lipa po qëndron në ‘top listën’ e Billboard.

Dua Lipa mori një çmim “Grammy” këtë vit për albumin më të mirë pop, derisa u urua nga të gjithë ata që e mbështesin.

Këtë e vulos edhe vetë profili zyrtar i Spotify në Instagram, të cilët kanë publikuar një postim me statistika të albumeve më të mira dhe Dua ishte në krye të top listës me “Future Nostalgia”.

Me anë të postimit të fundit, u bë e ditur se në Billboard kënga e saj “Levitating” e cila vjen në bashkëpunim me  Da Baby u radhit në vendin e 5.

Para disa ditësh Dua përmes disa fotografive në profilin e Instagramit bëri të ditur se “Future Nostalgia” qëndron në vendin e parë për ‘Top Global Albums’ në Spotify.Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright PRO FM © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.