Pro-FM Gostivar

Rita Ora uron muajin e Ramazan-it

1 min read

Rita Ora ka publikuar një imazh në storien e saj në Instagram.

Fotografia që ajo e ka postuar identifikon muajin e shenjtë të Ramazanit derisa paraqet një vajzë e cila ka pranë vetës hurma dhe një gotë ujë.

Ushqime këto që besimtarët myslimanë i praktikojnë gjatë muajit Ramazanit kryesisht në kohën kur bëjnë iftar.

Ndryshe, Rita Ora së fundi po merr vëmendje me paraqitjet e saj në veshje sportive në Australi derisa po kalon kohën në palestër.

TË FUNDIT

Taylor Swift vjen me një ngjyrë të re të këndshme flokësh Cardi B do të lansoj koleksionin e parë të veshjeve për Reebok Brenda vilës luksoze të Naomi Campbell Bella Hadid shet rezidencën e saj në New York për 6.8 milionë dollarë Mbretëresha: Asnjë mbretëror s’do të veshë uniformë ushtarake në funeral https://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Frtklivecom&width=310&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=204692056261245

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright PRO FM © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.