Pro-FM Gostivar

Ronela Hajati premton një tjetër hit, zbulon datën e publikimit

1 min read

Pandemia e ka mbajtur Ronela Hajatin larg muzikës por tashmë është rikthyer fuqishëm. Ashtu siç kishte premtuar, Ronela publikoi pak javë më parë këngën e parë nga albumi “Rron”. “Prologue” , që shënon dhe rikthimin e Ronelës në muzikë pas një mungese 1-vjeçare u prit shumë mirë nga publiku.

Ndërkohë, së fundmi Ronela ka paralajmëruar projektin e ri që mban titullin “Shumë i mirë” dhe pritet të publikohet me datë 10 Prill. Kujtojmë që Ronela ka bërë me dije se në fund të majit dhe fillim të qershorit ajo ka zbuluar se do të publikohen dhe këngë të tjera.

Bëhet fjalë për dy bashkëpunime, por emrat e artistëve i ka mbajtur të fshehtë. Ndërsa më pas në muajin Shtator pritet të publikohet dhe pjesa e dytë e albumit, që do të përmbajë 5 këngë të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright PRO FM © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.