Pro-FM Gostivar

Premierliga vjen me ndeshje të mëdha, vëmendja te takimi Arsenal – Liverpool

1 min read

Sot në katër terminë të ndryshme do të zhvillohen takimet në Premierligë.

Ndeshja e kësaj dite është ajo ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 30’të.

Po ashtu ndeshje e madhe do të jetë edhe ajo ndërmjet Leicesterit dhe Manchester Cityt, ku skuadrat luftojnë për titull.

Më poshtë orarin e plotë të ndeshjeve:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright PRO FM © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.