Pro-FM Gostivar

Ed Sheeran shpërthen në lot teksa këndon këngën kushtuar vajzës së tij

1 min read

Këngëtari me famë botërore, Ed Sheeran pati rastin që të performojë në funeralin e Michael Gudinski në Melbourne, ku këndoi këngën e re, të cilën ia kushtoi vajzës së tij, Lyra.

Mirëpo, gjatë interpretimit të këngës artistin e tradhëtuan emocionet dhe shpërtheu në lot. “Nuk kam qenë asnjëherë në nervoz. Më falni nëse i ngatërroj tekstet”, u shpreh ai.

Ed Sheeran zbuloi se këtë këngë për vajzën e kishte shkruar në karantinë. Këngëtari dhe partnerja e tij Cherry Seaborn, u bënë prindër për herë të parë në gusht të vitit 2020.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright PRO FM © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.