Pro-FM Gostivar

Bastisje në Çegran, është gjetur drogë, dy persona janë privuar nga liria

1 min read

Sot (22.10.2020) pjestarë të policisë nga SPB-Tetovë, kanë kryer bastisje në shtëpinë dhe hapsirat ndihmëse në të 32-vjeçarit A.B. nga Çegrani dhe gjatë bastisjes është gjetur dhe konfiskuar substancë pluhuri, një peshore digjitale dhe një thikë. kurse A.B.  dhe Z.B janë privuar nga liria dhe mbajt në SP-Gostivar për procedura të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright PRO FM © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.