Milan- Juventus, ja kush pritet të mungojë

Milani dhe Juventusi do të takohen të mërkurën në San Siro, mirëpo të dyja skuadrat pritet…

Interi “luan tenis” me Crotonen dhe merr kreun

Pasi mbylli 2020-ën me fitore, Interi nisi 2021-shin në të njëjtën mënyrë, pasi mposhti Crotonen me…

Alaba niset drejt Real Madridit

Real Madridi thuhet se është shumë afër që të transferojë David Alaban nga Bayern Munichu. Mbrojtësi…

Share