Snopçe: Dyshojmë se LSDM e VMRO bashkëpunojnë kundër Ligjit për Regjistrim

Deputeti nga koalicioni opozitar shqipëtar ASH-AAA, Halil Snopçe, ka deklaruar për Tv 21 se: “Dyshojmë mos…

Nga e enjtja kafenetë do të punojnë deri në ora 21:00

Nga e Enjtja 21 Janar, Restoranet dhe kafeteritë do të punojnë deri ora 21.00 – ka…

ASH dhe Alternativa promovojnë fushatën “shtetësia”

Sot koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa në Shkup, e promovoi fushatën dhe platformën “shetetesia.mk”. Kjo…

RMV:63 raste të reja,13 viktima dhe 176 të shëruar nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit, janë bërë 529 teste dhe konfirmohen…

RMV:190 raste të reja,6 viktima dhe 2.009 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit, janë bërë 1.530 teste dhe konfirmohen…

RMV:361 raste të reja,14 viktima dhe 2116 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit, janë bërë 2176 teste dhe konfirmohen…

Sheqerinska: Nervozohen kur shoh se nuk ka gjykim për organizatorët e 27 prillit

Ministrja e Mbrojtjes, Radmill Sheqernska tha se nuk mund të besojë faktin që ende nuk ka…

RMV:370 gjoba për mosmbajtje të maskës

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e…

RMV:403 raste të reja infektimi,10 viktima dhe 339 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit, janë bërë 2.118 teste dhe konfirmohen…

RMV:396 raste të reja,15 viktima dhe 442 të shëruar nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit, janë bërë 2192 teste dhe konfirmohen…

Share