Stresi ‘shpërthen’ ndaj ‘Përputhen’: Degjenerim total, nuk ka asnjë qëllim edukativ

Stresi ka reaguar ndaj programit ‘Përputhen’ dhe lajmit Tea – Beart e Andi, që po bën bujë…

Rita Ora humb 220 mijë ndjekës në Instagram, pasi theu rregullat antiCOVID-19

Rita Ora është artistja me prejardhje shqiptare që kohëve të fundit është duke u komentuar shumë…

Arta Bajrami dhe Don Arbas publikojnë këngën e re “Halita”

Arta Bajrami dhe Don Arbas, janë rikthyer sërish me një bashkëpunim. Ditë më parë ata bënë…

U shpërnda në rrjet pa dijenin e tyre, por kënga e tyre tanimë do të ketë një publikim zyrtar

Para disa javësh në rrjet qarkulloi një këngë e re e Mozzik në bashkëpunim me Tayna-n.…

Bujar Qamili në gjendje të rëndë shëndetësore nga Covid-19

Një lajm i trishtë po raportohet së fundmi. Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Bujar Qamili…

Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhuruan spektakël

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka marrë pjesë në një marshim të shqiptarëve në…

Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision 2021”

Këngëtarja Anxhela Peristeri është e përzgjedhura e jurisë për të na përfaqësuar në festivalin “Eurovision 2021”.…

Ndahet nga jeta ikona e humorit Koço Devole

Ikona e humorit shqiptar Koco Devole është ndarë sot nga jeta në moshën 75 vjeçare, pasi…

Yjet shqiptarë solidarizohen me ngjarjen tragjike në Vjenë, shprehin ngushëllime për viktimat e sulmit terrorist

Të paktën katër persona u vranë në një “sulm terrorist” në Vjenë, gjatë mbrëmjes të së…

Dua Lipa zbulon datën e publikimit të klipin muzikor për “Fever”

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, edhe pse nuk ka shumë vite që ka filluar karrierën në muzikë,…

Share