Pandemia shkakton mbylljen e bizneseve në Gostivar

Pandemia e Covid-19 që goditi fillimisht shëndetësinë i ka shtrirë dukshëm efektet në sektorë të tjerë…

Rritja e rasteve me të infektuar në Gostivar, reparti i dializës do të trajtojë pacient me “Covid 19”

Rritja e numrit të të infektuarve të rinj me Covid 19 në Gostivar, ka çuar autoritetet…

Gostivar:Kronika e zezë

Më datë 05.11.2020 rreth orës 21.00, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar,…

Gostivar:29 dënime për mosmbajtjen e maskës dhe 55 vendime të reja për izolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Regjistrohet tërmet në Tetovë dhe Gostivar

Observatori Sizmologjik në Fakultetin e Shkencave të Natyrës dhe Matematikës në Shkup bëri të ditur se…

Taravari ndau mirënjohje për DR. Fadil Cana, Ilir Demiri dhe Trajçe Neshkoski-t

Kryetari i komunës së Gostivarit,Arben Taravari, sot nderoi me mirënjohje Infektologët Dr.Fadil Cana,Ilir Demiri dhe Trajçe…

Gostivar:Kronika e zezë

Dje (04-nëntor) rreth orës 15.00 në rrugën “Nikolla Parapunov” në Gostivar, efektivët e policisë nga SPB…

Gostivar:40 dënime për mosmbajtjen e maskës dhe 42 vendime të reja për izolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Policia dhe inspektorët ndalojnë një dasmë në Dobridoll, në pranga pronari i lokalit

Dje në ora 17.40, nëpunës policor nga Stacioni policor në Gostivar kanë privuar nga liria M.I(32)…

Gostivar:41 dëniime për mosmbajtje të maskës dhe 53 vendime të reja për izolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Share