Tayna dhe Ivorian Doll në “WTF”

Është lansuar bashkëpunimi i ri mes Taynas dhe reperes angelze, Ivorian Doll dhe mban titullin “WTF”.…

Capital T prezanton një pjesë të shkurtër të këngës së re “Diego”

Ai është duke punuar në një projekt të ri muzikor dhe duket se do ta prezantojë…

Dua për gjashtë nominimet në Grammy: Këto janë gjëra që ndodhin vetëm në ëndrra

Dua Lipa do të performojë në mesin e shumë yjeve botërore në ceremoninë prestigjioze të çmimeve…

Publikohet lista me emrat e pjesëmarrësve në “Kënga Magjike 2021”

Sot është publikuar lista me këngëtarët pjesëmarrës të edicionit të 22-të të festivalit “Kënga Magjike”. Prezantimi…

Albumi “Future Nostalgia” i Dua Lipës vazhdon të korrë suksese të mëdha

Albumi i dytë i Dua Lipës tashmë ka bërë bujë të madhe në mbarë botën. “Future…

“My Head and My Heart”, nga Ava Max kryeson top listat në Mbretërinë e Bashkuar

Ava Max po pëlqehet në Mbretërinë e Bashkuar. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, është…

Kida së shpejti me risi për fansat e saj

Kida përmes një fotografie nga studioja të publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram ka…

Albumi i Dua Lipës certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

Dua Lipa, ka korrë suksese të mëdha me albumin “Future Nostalgia”. I lansuar në mes të…

Rita Ora uron Shën Valentinin: Mos harroni se të duash veten është po aq e rëndësishme sa dikush tjetër që të do ty

Sot (e diel) shënohet festa e Shën Valentinit apo siç njihet ndryshe Dita e të Dashuruarve.…

Theu rregullat anti-covid, Rita Ora shoqërohet nga policë të armatosur

Pasi theu rregullat anti-covid në Britani të Madhe gjatë pandemisë kur organizoi festë për ditëlindje në…

Share