Gostivar:19 dënime për mosmbajtje të maskës dhe asnjë vendim për vetizolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Gostivar:Kronika e zezë

Dje (8 dhjetor) rreth orës 14:45, personi J.Xh. (77) nga Forina e Gostivarit në SPB Tetovë…

Gostivar:89 dënime për mosmbajtjen e maskës dhe 59 vendime të reja për izolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Mbrëmë (6 dhjetor) rreth orës 21:30, afër një objekti hotelierik në fshatin Zdunjë të Gostivarit, efektivët…

Gostivar:26 dënime për mosmbajtjen e maskës dhe 1047 vendime të reja për izolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

MPB:Shitja e mjeteve piroteknike mund të ju dënon me 5 vite burg

Festat e fundvitit po afrohen. Si çdo vit edhe këtë vit, pritet që Gostivari të mbushen…

Ndërron jetë pronari i Radio Kometa në Gostivar

Në moshën 46 vjeçare është ndarë nga jeta pronari i Radio “Kometa” nga Gostivari, Rade Isajlovski.…

Gostivar:Kronika e zezë

Një një aksident te rënd trafiku të ndodhur në magjistralen Gostivar – Kërçovë, humb jetën 31…

Gostivar:15 dënime për mosmbajtjen e maskës mbrojtëse

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Gostivar:Kronika e zezë

Dje (2 dhjetor) rreth orës 12 e 10 minuta në lagjen Cigllane të Gostivarit, zyrtarët policorë…

Share