Category: BOTA

Britania prezanton masa të reja kufizuese, do të mbesin në fuqi së paku gjashtë muaj

Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson, ka paralajmëruar britanikët të martën se nuk duhet të presin kthimin në një normalitet social për së paku gjashtë muaj, ndërsa ka vendosur masa të […]

Share

Eksperti gjerman: Virusi nuk është aspak i rrezikshëm! Industria farmaceutike dëshiron të fitojë me pandeminë

Çfarë mendon një nga ekspertët më të njohur gjermanë për Coronën për teoritë e çuditshme konspirative dhe tezat e teoricienëve konspirativë dhe kundërshtarëve të vaksinës?    Virusi nuk është aspak i […]

Share
Share
%d bloggers like this: