Category: BOTA

Tërmeti shkatërrues në Turqi, përfundojnë kërkimet, 114 viktima dhe 1,035 të plagosur

Kryetari i Agjencisë së Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD), Mehmet Güllüoğlu njoftoi se kanë përfunduar punimet e ekipeve të kërkim-shpëtimit në qytetin Izmir të Turqisë të goditur nga tërmeti […]

Share
Share
%d bloggers like this: