Rita Ora publikon këngën e re

Këngëtarja e famshme shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar këngën me të re me titull ‘Lonely Together’.

Këtë këngë Rita e a sjellë në bashkëpunim me Avicii, një nga Dj me të njohur në botë.

Kënga ‘Lonely Together’ është publikuar njëherë vetëm si audio, pa videoklip, në pak orë kënga e Orës dhe Avicii ka marrë rreth 300 mijë shikime në Youtube.

Avicii së fundmi ka realizuar disa këngë të ndryshme që vijnë si bashkëpunime me artistë të njohur ndërkombëtarë.

Bashkëpunëtori i Orës në këtë këngë, DJ Avicii kohët e fundit ka bërë disa bashkëpunime me këngëtar të ndryshëm me famë botëre.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share