Milani mposhtet nga Betis

Milan është mposhtur nga Real Betis me rezultat 2-1 në një ndeshje miqësore para fillimit të sezonit.

Golat për spanjollët i shënuan Fabian dhe Antonio Sanabria nga penalltia.

Ndërsa golin e vetëm për Milanin e shënoi përforcimi i këtij sezoni, Andre Silva nga penalltia.

All Goals International Club Friendly – 09.08… by milena-georgieva1

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share