Big Mama: Mos më lashtë Zoti pa …

Këngëtarja Big Mama shpesh në rrjetet sociale publikon fotografi ku shihet teksa po këndon në dasma.

Në një postim në Instagram ajo ka shkruar: ‘Zoti mos me lasht pa ju. Ju flm Gostivari per besimin dhe dashurin qe keni ndaj meje ju duaa pa fund serisht sot ne Gostivar te familja Fazlij’.

Image

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share