Real Madrid – Manchester United, formacionet

Real Madrid dhe Manchester Untied do të përballen sonte, nga ora 20:45 në Shkup, në kuadër të Superkupës së Evropës

E përditshmja sportive katalane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Zinedine Zidane ka vendosur që Cristiano Ronaldon ta lërë në bankën rezervë për shkak se ka filluar përgatitjet me vonesë.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share