Seven Saraqi dhe Tonic sjellin projektin e ri “Juicy”

Para një javë ka sjell projektin më të ri muzikor “Molotov”.

Por, sot këngëtari që po bën karrierë në Amerikë ka publikuar edhe një këngë të re.

“Juicy”, titullohet kënga më e re, por e cila është sjellë vetëm në versionin audio.

Saraqi ka bashkëpunuar me reperin Tonic rreth këtij projekti.

Ndryshe, “Molotv” deri më tani është shikuar mbi 75 mijë herë në YouTube.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share