PAN, Vetëvendosje dhe LAA bashkë në Kuvend

Kuvendi ka shkruar në pauzë për 30 minuta, ndërsa në sallë së bashku po qëndrojnë deputetë nga tri partitë më të mëdha në Kuvend.

Si përfaqësues i koalicionit PAN aty po qëndron, deputeti i NISMA-s, Milazim Zeka, ndërsa aty shihet edhe deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, si dhe shumë deputetë të koalicionit LAA, njofton Klan Kosova.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share