Sot do të luhet ndeshja kontrulluese mes KF “Gostivari” dhe “Flamurtari”, nga Vlora

Sot me fillim prej ora 18:00 në Stadiumin e qytetit në Gostivar, do të zhvillohet ndeshja kontrolluese mes KF “Gostivari”, dhe KF “Flamurtari”, nga Vlora.

Kujtojmë që Klubi i Gostivarit në stinorin e ri do të garon në Ligën e dytë republikane.

KF “Flamurtari”, nga Vlora e Shqipërisë aktualisht ndodhet në stërvitje në Mavrovë

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share