Albatriti, Nurteel dhe Genta, afro gjysmë milioni për një ditë me “Po du met pa”

Albatrit Muçiçi, Nurteel dhe Genta Ismajli po shijojnë sukses të madh në orët e para të publikimit të klipit të ri.

Ky videoklip është pritur mirë nga publiku ashtus i kënga, teksa është përfolur mjaft shumë në media për skenat kontroverse.

Projekti u punua nga vet Nurteel në muzikë dhe tekst.

Ky projekt riktheu artistët fuqishëm dhe pritet të jetë një nga këngët e dëgjuara të kësaj vere.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share