Aksident tragjik në Gostivar, tre persona humbin jetën

Tre anëtarë të një familje nga Kërçova kanë humbur​ jetën​ në një aksident​ të tmerrshëm ​automobilistik që ka ndodhur dje rreth orës 19:00 në dalje të Gostivarit.

Sipas policisë, dy makina të tipit Mercdedes me targa malazeze dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit janë përplasur dhe si pasojë kanë humbur jetën, babai 61-vjeçar me inicialet GJ.S, nëna 56 vjeçare me inicialet R.S. dhe vajza me inicialet A.S. e moshës 28 vjeçare.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share