Shkurte Fejza nxjerr në shitje albumin

Shkurte Fejza tashmë ka realizuar edhe albumin e saj më të ri.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja përmes rrjeteve soiale, shkruan Indeksonline.

Shkurte Fejza para pak ditëve ka lansuar edhe projektin e saj më të ri muzikor. Kjo këngë ka ardhur në bashkëpunim me Valbona Halilin dhe Arianit Hoxhën.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share