ZYRTARE: Nolito bëhet me skuadër të re

Nolito tani edhe zyrtarisht është lojtar i Sevillas.

Guardiola ia kishte bërë me dije lojtarit që nuk është në planet e tij dhe ai tani ka gjetur skuadrën e re, shkruan Transferimet.com.

Edhe pse Guardiola i kishte premtuar atij më shumë minutazh, kjo nuk ndodhi gjatë sezonit të kaluar.

Share


« (Previous News)Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share