Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i freskët dhe me shi që në pjesën jug-lindore të vendit do të jenë më intensive.

Temperaturat e ditës do të lëvvizin prej 11 deri në 22 gradë celsius.Rreshje shiu do ketë edhe nesër.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share