Luana Vjollca i vë “zjarrin” verës

Kënga e re e Luana Vjollcës ”Benzina” siç kishte lajmëruar edhe vetë moderatorja e Top Channel, është konsideruar si një zjarr i vërtetë i kësaj vere.

Nën kujdesin e studios Redbox, “Benzina” është krijuar enkas për verën, me ritmet dhe ngjyrat muzikore që i rrinë për shtat Luanës.

Me ngjyrat e preferuara të saj, e bardhë dhe e kuqe, Luana di mirë të godasë tashmë, të jetë provokuese dhe e zjarrtë në çdo skenë, si edhe në këtë klip.

Urime me zjarr i ka bërë Luanës edhe motra, Marina, pasi ka postuar videon e sapopublikuar: “Motra ime më e mira! Zjarr je në të gjitha kuptimet…” – shkruan Marina. Ka njeri dyshime për këtë?

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share