Shkurte Fejza ndryshon stil, ja si duket

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë elegante në skenë, por kësaj radhe këngëtarja Shkurte Fejza u shfaq më ndryshe prej herave të tjera.
Në faqen e saj zyrtare në rrjetin social Facebook, këngëtarja ka publikuar një foto me të cilën përshëndeti të gjithë miqtë e saj.

Shkurta ishte veshur sportive, me një fustan dhe atlete, ndërsa flokët i kishte bërë kaçurrele.

Komentet pozitive dhe pëlqimet sipër fotos së këngëtares shumë të dashur për publikun,ishin të shumta.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share