Kënga e re e Dua Lipës dhe Major Lazer do të jetë hiti i verës

Pas publikimit të albumit, Dua Lipa rikthehet në bashkëpunim me dy artistë shumë të njohur.‘Wale’ mban titullin kënga e cila vjen në duet me producentin Major Lazer dhe Wizkid.Ky projekt është punuar nga vet Major Lazer i cili është krijuesi i hiteve më të mëdha të kohës ndërsa që nga minutat e parë të publikimit ka filluar të klikohet shumë.Videoja e këngës është punuar në mënyrë të veçantë dhe vjen në versionin animacion.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share