Era Istrefi ashtu siç nuk e keni parë kurrë ndonjëherë

Era Istrefi njihet për look-un e saj shumë të veçantë dhe gjithmonë guxon në shijet që zgjedh.

Bukuroshja, e cila duket se po tërheq sukses në tregun muzikor ndërkombëtar, këtë herë ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Ajo ka zgjedhur që të bëhet brune, por një brunë mjaft tërheqëse dhe seksi.

Share


« (Previous News)Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share