Main Menu

Skena drithëruese, nusja rreh vjehrrën në gjumë*(idiotizëm)

Një skenë drithëruese e filmuar nga telekamerat e instaluara në njërën nga dhomat e shtëpisë. Në krevat shihet e shtrirë një grua e moshuar e cila duket sikur po fle. Një grua e cila mendohet se është nusja e djalit të saj, i afrohet ku nis që ta keqtrajtoj deri sa e tërheq zvarrë përtokë. Video që noa.al e sjell më poshtë është publikuar nga sajti Liveleak dhe ka ndodhur në Indi. Për shkak të skenës së rëndë pamjet janë përhapur me shpejtësi.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share