Maqedoni:702 dënime për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë janë regjistruar 702 shkelje për mosmbajtjen e maskës.

Ministria e Punëve të Brendshme u bën apel qytetarëve që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share
%d bloggers like this: