Jennifer Lopez dhe Maluma bëhen bashkë për një projekt filmik

Dy yjet e muzikës, Jennifer Lopez dhe Maluma janë bërë bashkë për një projekt të ri filmik me titull “Marry me”.

Ky projekt filmik pritet të publikohet në fillim të vitit të ardhshëm, saktësisht në ditën e të dashuruarve (14 shkurt).

Këtë gjë e kanë bërë të ditur dy yjet kryesore të filmit, të cilët po e presin me padurim publikimin e këtij projekti filmik.

Bashkë me Malumën e JLo do të aktrojnë edhe disa emra shumë të njohur të kinematografisë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share
%d bloggers like this: