Publikohet “Zemër”, hiti i fundit i këngëtares shqiptare Çiljeta dhe DJ-t të njohur

Artistët e njohur shqiptarë, Çiljeta dhe Estto, tashmë kanë publikuar duetin e tyre të shumëpritur. “Zemër” mban titullin projekti i këngëtares, të cilin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këtij projekti është përkujdesur vetë Estto, teksa producimin e ka bërë Pllumb.

Miksimin dhe masterizimin e këngës ndërkohë e ka bërë shtëpia e hiteve, Redbox Entertainment.

Videoja e veçantë dhe verore i është besuar produksionit të njohur ‘Pro Video’. Edhe pse është publikuar vetëm mbrëmjen e djeshme kënga ka marr mbi 100 mijë klikime në youtube.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share
%d bloggers like this: