Paul McCartney pjesë e filmit ‘Pirates of Caribbean’

Ish-anëtari i grupit legjendar The Beatles, Paul McCartney, ka befasuar fansat me postimin e tij të fundit në Tëiter.

Ylli I rokut përmes këtij postimi ka konfirmuar se do të jetë pjesë e e filmit Pirates of Caribbean: Dead Men Tell No Tales” (“Piratët e Karaibeve: Burrat e vdekur nuk tregojnë përralla”).

Këtë  njoftim ai e bëri përmes këtë  posterit të personazhit të tij, ku 74-vjeçari është i veshur si pirat dhe gjithashtu i ka edhe flokët dhe grimin e piratëve.

Disney ka konfirmuar këtë lajm duke e shpërndarë postimin e yllit të rokut në faqet e rrjeteve sociale zyrtare të filmit.

Image

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share