Finale e parakohshme, Barcelona dhe Bajerni në luftë për në gjysmëfinale

Një finale e parakohshme është ajo e mbrëmjes së sotme mes Barcelonës dhe Bajernit.

Përplasja mes dy prej gjigantëve të futbollit europian pritet të prodhojë spektakël, edhe pse me stadiumin bosh.

E vlefshme për gjysmë finalen e Champions League, ndeshja do të zhvillohet në orën 21:00.

Si Bajerni dhe Barcelona kanë kapacitetet për t’i shkuar deri në fund këtij kopeticioni, por njëri prej ekipeve do kalojë në fazën tjetër.

Përballje interesante pritet edhe ajo mes dy futbollistëve, Mesi dhe Levandovski.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share
%d bloggers like this: