PSG mposht Atalantan me përmbysje në minutat e fundit dhe kualifikohet në gjysmëfinale

E pabesueshme ajo që ndodhi në Lisbonë. Në frymën e fundit, PSG gjen barazimin dhe fitoren duke përmbysur Atalantan dhe duke e lënë me një hidhërim të jashtëzakonshëm!

Në një ndeshje të dominuar nga kampionët e Francës, që kanë shpërdoruar mbi 5 raste të pastra për gol, me Neymar dhe Mbappe, pikërisht në frymën e fundit, fillimisht Marquinhos dhe më pas Chupo-Moting, gjejnë dy gola dhe fundosin ekipin italian, duke i fshirë ëndrrën dhe duke i kthyer në shtëpi…

Kalon skuadra e Tuchel në fazën gjysmëfinale, në një ndeshje plot emocione e cila u ndez në fillim dhe u “dogj” në fund

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share
%d bloggers like this: