Barazim spektakolar mes Shkupit dhe Shkëndijës, fitore minimale për Pelister

Sot është luajtur java e parë e kampioantit në Maqedoninë e veriut. Barazim spektakolar mes Shkupit dhe Shkëndijës, me takimin që u mbyll 2-2.

Me shifra të bardha përfundoi 90 minutëshi mes Renova dhe Struga Trim & Lum.Sileks luan ”tenis” ndaj Belasicës, që e mposht 0-6. Fitore minimale për Pelister, që ”asfalton” 1-0 Akademija Pandev. Në 5 ndeshje që u luajtën, janë shënaur 14 gola.

Rezultatet:

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share
%d bloggers like this: