Arrestohen 3 të mitur në Gostivar,posedonin marihuanë

Mbrëmjen e djeshme (16 korrik) rreth orës 22 e 30 minuta, në rrugën ,,Sretko Krstevski“ në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar , kanë arrestuar tre të mitur të moshës 15 dhe 16 vjeç nga fshati Debresh i Gostivarit, tek të cilët gjatë kontrollit të kryer është gjet marijuanë.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share