Gostivar:Arrestohen tre persona,posedonin kokainë

Më datë (24-qershor) rreth orës 21 e 40 minuta, në rrugën e ,,Ilindenit” në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë-Njësia për Punë të Brendshme-Gostivar, i kanë privuar nga liria personat O.R.(22) nga Gostivari dhe O.R. (29) dhe B.A.(22) nga Çegranit.

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës ,,Mazda” me targa të Gostivarit, me të cilën kanë qenë duke udhëtuar, është gjetur kokainë.

Tre personat janë mbajtur në Stacionin policorë Gostivar dhe pas zbardhjes dhe dokumentimin e plotë të rastit, kundër tyre do të pasoj parashtresë adekuate.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share