Filipçe: 67 raste të reja me koronavirus

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp njoftoi se ende nuk është gati raporti ditor i detajuar për gjendjen me pandeminë me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit por theksoi se prej 868 testimeve janë regjistruar 67 raste pozitive.

Filipçe gjithashtu njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 25 raste të reja të rekuperimit të pacientëve me Covid-19 dhe një viktimë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share