Rrahje mes nxënësish në një nga shkollat e mesme në Gostivar

Pasditën e djeshme rreth orës 16 e 30 minuta, B.S. 52 vjeçar nga Gostivari ka denoncuar në polici se diku rreth orës 10 gjatë ditës së djeshme, në një nga shkollat e mesme të Gostivarit, djali i tij adoleshent dhe një tjetër nxënës, shoku i djalit të tij, kanë qenë të sulmuar fizikisht nga nxënës të së njejtës shkollë.

“Merren masa për zbardhjen e plotë të rastit”, thanë nga policia.

Ndryshe, sulmet fizike mes nxënësve në shkollat e mesme të qytetit të Gostivarit në vazhdimësi përsëriten.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share