Prangoset 50 vjeçari nga Gostivari për posedim droge

Pasditën e djeshme rreth orës 18.40 minuta policia ka privuar nga liria personin Q.S. 50 vjeçar nga Gostivari. Gjatë kontrollit ndaj tij, siç njoftojnë nga MPB, te 50 vjeçari kanë gjetur drogë heroinë.

Ai është mbajtur në Stacionin Policor në Gostivar dhe pas dokumentimit të rastit, ndaj tij do të ketë parashtresë adekuate.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share