LVV-LDK ende pa marrëveshje

Kushdo që ka menduar se me harmonizimin e programit është tejkaluar mospajtimi më i madh midis Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, duket se është mashtruar.

Sot kur pritej finalizimi i ujdisë midis dy partive, liderët Albin Kurti e Isa Mustafa, nuk e arritën një gjë të tillë, njofton Klan Kosova.

Madje, nuk iu ndihmoi as pushimi qe e morën midis takimit.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share