Policia arreston tre persona për posedim droge

Mbrëmë rreth orës 21 e 15 minuta në rrugën rajonale që lidh fshatrat Vrapçisht dhe Debresh, policia ka arrestuar tre persona pasi gjatë kontrollit te vetura e tyre është gjetur marihuanë.

Sipas Policisë, u arrestuan G.M. 31 vjeçar nga fshati Zdunjë dhe R.M. 44 vjeç dhe I.S. 23 vjeç nga Tetova.

Policia njoftoi që pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të iniciohen parashtresa dekuate.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share