Ardian Bujupi publikoi albumin e ri “Rahat”

Këngëtari i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Ardian Bujupi, ka publikuar albumin më të ri muzikor.

Albumi titullohet “Rahat” dhe përmban 19 këngë, në mesin e të cilave ka edhe bashkëpunime.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Instagram.

Dua të them faleminderit për të gjithë ata që morën pjesë në këtë album dhe gjithë ata që e blejnë.”, ka shkruar ndër të tjera artisti.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i artistit është “Casino” që është publikuar i shoqëruar me vdieoklip. Kënga është publikuar më 29 gusht dhe deri më tani numëron mbi 485 mijë klikime në kanalin Youtube.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share