Genta Ismajli me projekt të ri, këtë herë vjen në bashkëpunim

Këngëtarja e njohur, shqiptare, Genta Ismajli së shpejti do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

Eksluzivisht për emisionin “21 Gradë” në RTV21, 35 vjeçarja tregoi se do të vijë me një bashkëpunim, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja nuk ka zbuluar detaje tjera rreth këtij bashkëpunimi, veç se tregoi se projekti do të publikohet javën e ardhshme.

Aktualisht, Genta po shijon suksesin e këngës “Zjarr” të cilën e ka publikuar në muajin mars dhe deri më tani ka mbi 1 milionë klikime në kanalin zyrtar “Youtube”.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share